Esther_1

esther1
Film Freak - 610 Film Ratings
Member Since: 19 Aug 2015

more Recent Ratings

Check out Esther_1's...

70 78% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 28 May 2020
45 55% Joker (2019) - Rated 24 May 2020
55 62% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Rated 24 May 2020
60 65% The IT Crowd (2006) - Rated 24 May 2020
85 90% The Platform (2019) - Rated 26 Mar 2020
70 78% At Eternity's Gate (2018) - Rated 24 Mar 2020
80 86% Parasite (2019) - Rated 24 Mar 2020
70 78% Jojo Rabbit (2019) - Rated 24 Mar 2020
50 59% The Americans (2013) - Rated 11 Feb 2019
65 71% Mary Queen of Scots (2018) - Rated 11 Feb 2019