filmfreak88

Cinema Addict - 1699 Film Ratings
Member Since: Dec 4, 2009
Location: Philadelphia, Pennsylvania, USA
Check out filmfreak88's...
85 90% | Manbiki kazoku (2018) - Oct 29, 2018 |
70 54% | The Miseducation of Cameron Post (2018) - Oct 29, 2018 |
80 78% | The Old Man & the Gun (2018) - Oct 29, 2018 |
75 66% | The Sisters Brothers (2018) - Oct 29, 2018 |
85 90% | Transit (2018) - Oct 29, 2018 |
65 46% | Vox Lux (2018) - Oct 29, 2018 |
80 78% | Leave No Trace (2018) - Oct 29, 2018 |
80 78% | Happy as Lazzaro (2018) - Oct 29, 2018 |
85 90% | First Reformed (2018) - Oct 29, 2018 |
85 90% | The Favourite (2018) - Oct 29, 2018 |