flaflafla17

flaflafla17
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 22 Jan 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

76 47% The Way of the Dragon (1972) - Rated 11 May 2019
58 18% High Life (2018) - Rated 11 May 2019
81 60% Arctic (2019) - Rated 23 Apr 2019
78 52% The Professor and the Madman (2019) - Rated 23 Apr 2019
55 12% Der Goldene Handschuh (2019) - Rated 23 Apr 2019
86 81% The Favourite (2018) - Rated 14 Feb 2019
82 64% The Time Machine (1960) - Rated 05 Feb 2019
52 6% The Quatermass Xperiment (1955) - Rated 04 Feb 2019
72 31% The Day the Earth Stood Still (1951) - Rated 03 Feb 2019
88 85% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 03 Feb 2019