FleetwoodJac

fleetwoodjac
Movie Buff - 272 Film Ratings
Member Since: 23 Feb 2015
Location: USA
Bio: Just look at my ratings...

more Recent Ratings

Check out FleetwoodJac's...

35 77% Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Rated 10 Dec 2016
35 77% Man on Wire (2008) - Rated 10 Dec 2016
38 92% Pleasantville (1998) - Rated 10 Dec 2016
30 43% Ant-Man (2015) - Rated 08 Dec 2016
20 11% The Ant Bully (2006) - Rated 08 Dec 2016
20 11% Anomalisa (2015) - Rated 08 Dec 2016
20 11% Annie (1999) - Rated 08 Dec 2016
30 43% Annie (1982) - Rated 08 Dec 2016
33 63% Animal House (1978) - Rated 08 Dec 2016
27 27% Angels & Demons (2009) - Rated 08 Dec 2016