gaspar
Recent Ratings
Check out gaspar's...
80 33% | Cave of Forgotten Dreams (2011) - Rated 31 Jul 2023 |
85 55% | Cure (1997) - Rated 31 Jul 2023 |
90 77% | The Seventh Seal (1957) - Rated 29 Jul 2023 |
95 90% | The Mirror (1975) - Rated 27 Jul 2023 |
85 55% | Irreversible (2002) - Rated 27 Jul 2023 |
85 55% | Syndromes and a Century (2006) - Rated 27 Jul 2023 |
85 55% | Grizzly Man (2005) - Rated 27 Jul 2023 |
90 77% | Aguirre: The Wrath of God (1972) - Rated 27 Jul 2023 |
85 55% | No Country for Old Men (2007) - Rated 27 Jul 2023 |
85 55% | Videodrome (1983) - Rated 27 Jul 2023 |