Gkcn

gkcn
Flick Fan - 73 Film Ratings
Member Since: 05 Nov 2022
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 98% My Life as a Zucchini (2016) - Rated 23 Mar 2024
65 8% Bastarden (2023) - Rated 21 Mar 2024
80 23% Reprise (2006) - Rated 19 Mar 2024
75 14% Hakkari'de Bir Mevsim (1983) - Rated 17 Mar 2024
60 6% Voyage of Time: The IMAX Experience (2016) - Rated 17 Mar 2024
95 93% The Crazy Stranger (1997) - Rated 17 Mar 2024
10 0% Bihter (2023) - Rated 15 Mar 2024
81 29% Sibyl (2019) - Rated 14 Mar 2024
85 52% Hereditary (2018) - Rated 12 Mar 2024
90 85% Fallen Leaves (2023) - Rated 12 Mar 2024