greekgrits

greekgrits
Cinema Addict - 1275 Film Ratings
Member Since: 27 Nov 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 77% Space Is the Place (1974) - Rated 15 Nov 2023
91 90% The Cremator (1969) - Rated 15 Nov 2023
88 84% Naked (1993) - Rated 26 Oct 2023
76 48% Shakedown (2018) - Rated 21 Oct 2023
74 44% Tár (2022) - Rated 13 Oct 2023
88 84% The Banshees of Inisherin (2022) - Rated 11 Oct 2023
82 63% The Apartment (1960) - Rated 04 Oct 2023
93 95% Come and See (1985) - Rated 29 Sep 2023
92 93% The Tree of Wooden Clogs (1978) - Rated 26 Sep 2023
95 98% The Umbrellas of Cherbourg (1964) - Rated 06 Sep 2023