hassan xuh

hassan_xuh
Movie Buff - 490 Film Ratings
Member Since: 13 Sep 2021
Location: karbala, karbala, Iraq

more Recent Ratings

77 34% Wonka (2023) - Rated 05 Feb 2024
75 30% Vantage Point (2008) - Rated 05 Feb 2024
85 62% The Holdovers (2023) - Rated 29 Jan 2024
90 85% Rebel Moon (2023) - Rated 29 Jan 2024
90 85% There Will Be Blood (2007) - Rated 30 Oct 2023
90 85% Watchmen (2009) - Rated 30 Oct 2023
90 85% Mary and Max (2009) - Rated 30 Oct 2023
60 11% Tron: Legacy (2010) - Rated 30 Oct 2023
60 11% The Phantom of the Opera (2004) - Rated 30 Oct 2023
90 85% A Time to Kill (1996) - Rated 30 Oct 2023