jodes

jodes
Flick Fan - 94 Film Ratings
Member Since: 12 Jun 2015
Location: Australia

more Recent Ratings

56 32% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Rated 13 Jan 2020
44 19% The Lighthouse (2019) - Rated 13 Jan 2020
68 46% The Captive (2014) - Rated 14 Jul 2018
62 38% Wild Side (1995) - Rated 06 Jul 2018
50 22% Happy Gilmore (1996) - Rated 06 Jul 2018
40 13% The Waterboy (1998) - Rated 06 Jul 2018
74 55% But I'm a Cheerleader (2000) - Rated 06 Jul 2018
73 53% When Night Is Falling (1995) - Rated 06 Jul 2018
76 62% High Art (1998) - Rated 06 Jul 2018
76 62% Deepwater Horizon (2016) - Rated 04 Jul 2018