joeyburrows1

joeyburrows1
Movie Buff - 140 Film Ratings
Member Since: 18 Jan 2023
Location: Chester, UK

more Recent Ratings

92 92% Come and See (1985) - Rated 13 Aug 2024
58 8% Despicable Me 4 (2024) - Rated 11 Aug 2024
91 90% The Shining (1980) - Rated 13 Jul 2024
78 47% Longlegs (2024) - Rated 13 Jul 2024
66 19% The Emperor's New Groove (2000) - Rated 08 Jul 2024
87 81% Birdman (2014) - Rated 21 Jun 2024
90 88% Poor Things (2023) - Rated 14 Jun 2024
79 52% Furiosa: A Mad Max Saga (2024) - Rated 30 May 2024
27 1% The Strangers: Chapter 1 (2024) - Rated 28 May 2024
83 66% Bohemian Rhapsody (2018) - Rated 07 Apr 2024