jorthyf

jorthyf
Flick Fan - 98 Film Ratings
Member Since: 21 Oct 2020
Location: USA

more Recent Ratings

76 38% Journey to the Center of the Earth (1959) - Rated 21 Oct 2020
20 9% The Little Shop of Horrors (1960) - Rated 21 Oct 2020
81 45% Jason and the Argonauts (1963) - Rated 21 Oct 2020
68 30% The War of the Worlds (1953) - Rated 21 Oct 2020
43 17% Chitty Chitty Bang Bang (1968) - Rated 21 Oct 2020
93 57% Dances with Wolves (1990) - Rated 21 Oct 2020
25 11% Wall Street: Money Never Sleeps (2010) - Rated 21 Oct 2020
3% Dirty Dancing (1987) - Rated 21 Oct 2020
64 26% Big Daddy (1999) - Rated 21 Oct 2020
92 54% American Beauty (1999) - Rated 21 Oct 2020