jugg88

jugg88
Flick Fan - 33 Film Ratings
Member Since: 03 May 2017
Location: USA

more Recent Ratings

80 60% Logan (2017) - Rated 03 May 2017
80 60% Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011) - Rated 03 May 2017
70 28% Forgetting Sarah Marshall (2008) - Rated 03 May 2017
90 87% Fury (2014) - Rated 03 May 2017
90 87% Total Recall (1990) - Rated 03 May 2017
80 60% The Transporter (2002) - Rated 03 May 2017
90 87% Se7en (1995) - Rated 03 May 2017
70 28% Haywire (2012) - Rated 03 May 2017
85 75% Nightcrawler (2014) - Rated 03 May 2017
65 13% DOA: Dead or Alive (2006) - Rated 03 May 2017