juh
Recent Ratings
Check out juh's...
88 77% | Savior (1998) - Rated 20 Jul 2014 |
87 73% | The Departed (2006) - Rated 18 Jul 2014 |
92 91% | Seven Samurai (1954) - Rated 18 Jul 2014 |
90 85% | A Clockwork Orange (1971) - Rated 14 Jul 2014 |
85 66% | 36th Chamber of Shaolin (1978) - Rated 14 Jul 2014 |
93 92% | Once Upon a Time in the West (1968) - Rated 14 Jul 2014 |
83 59% | Inception (2010) - Rated 14 Jul 2014 |
87 73% | A History of Violence (2005) - Rated 14 Jul 2014 |
90 85% | Scarface (1983) - Rated 14 Jul 2014 |
72 26% | Invictus (2009) - Rated 14 Jul 2014 |