kimazinne
Bio: I\'m in college, I love music, specifically Janet Jackson, watching comedy or animation tv shows, and comedy, science fiction, or animated movies. I also like to ride my bicycle and jump on my trampoline.
Recent Ratings
Check out kimazinne's...
100 76% | The Bugs Bunny/Looney Tunes Comedy Hour (1985) - Rated 19 Jul 2017 |
100 76% | Close Encounters of the Third Kind (1977) - Rated 19 Jul 2017 |
100 76% | Friday (1995) - Rated 19 Jul 2017 |
100 76% | Rick and Morty (2013) - Rated 19 Jul 2017 |
100 76% | Regular Show (2009) - Rated 19 Jul 2017 |
100 76% | Tropic Thunder (2008) - Rated 19 Jul 2017 |
100 76% | Fletch (1985) - Rated 19 Jul 2017 |
100 76% | Ghostbusters II (1989) - Rated 19 Jul 2017 |
100 76% | Ghostbusters (1984) - Rated 19 Jul 2017 |
100 76% | Christmas Vacation (1989) - Rated 19 Jul 2017 |