klea

klea
Cinema Addict - 1942 Film Ratings
Member Since: 03 Sep 2011

more Recent Ratings

75 89% The Zone of Interest (2023) - Rated 22 Jul 2024
70 84% Tenet (2020) - Rated 06 Mar 2024
60 63% Monolith (2022) - Rated 22 Feb 2024
46 45% The Killer (2023) - Rated 19 Nov 2023
44 43% Saw X (2023) - Rated 24 Oct 2023
50 48% Hard Eight (1996) - Rated 18 Oct 2023
43 42% Predestination (2014) - Rated 16 Oct 2023
55 55% The Swerve (2019) - Rated 16 Oct 2023
45 44% Crimson Peak (2015) - Rated 13 Oct 2023
80 93% Nope (2022) - Rated 13 Oct 2023