kupprick147

kupprick147
Movie Buff - 284 Film Ratings
Member Since: 02 Mar 2020
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 49% Sorry We Missed You (2019) - Rated 05 Mar 2020
70 49% Duvidha (1973) - Rated 04 Mar 2020
45 11% The Host (2006) - Rated 04 Mar 2020
85 86% Alien (1979) - Rated 03 Mar 2020
80 70% Once Upon a Time in America (1984) - Rated 03 Mar 2020
70 49% Zombieland (2009) - Rated 03 Mar 2020
80 70% Undone (2019) - Rated 03 Mar 2020
100 98% BoJack Horseman (2014) - Rated 02 Mar 2020
80 70% All Quiet on the Western Front (1930) - Rated 02 Mar 2020
65 37% Little Caesar (1931) - Rated 02 Mar 2020