L0gical
Bio: In search of good movies.
Recent Ratings
Check out L0gical's...
80 55% | Queen (2014) - Rated 19 Jan 2019 |
78 47% | Jab We Met (2007) - Rated 19 Jan 2019 |
78 47% | Padmaavat (2018) - Rated 13 Jan 2019 |
82 66% | Tanu Weds Manu Returns (2015) - Rated 13 Jan 2019 |
68 26% | Tanu Weds Manu (2011) - Rated 13 Jan 2019 |
48 7% | Lights Out (2016) - Rated 24 Aug 2018 |
84 73% | Cinderella Man (2005) - Rated 08 Jan 2018 |
82 66% | Tamasha (2015) - Rated 07 Jan 2018 |
80 55% | Barfi! (2012) - Rated 07 Jan 2018 |
74 36% | Gone Girl (2014) - Rated 06 Jan 2018 |