lysim

lysim
Movie Buff - 248 Film Ratings
Member Since: 18 Apr 2013
Location: Istanbul, Turkey

more Recent Ratings

95 92% Persona: A Poem in Images (2004) - Rated 26 Dec 2013
85 55% The Godfather (1972) - Rated 26 Dec 2013
95 92% Mulholland Drive (2001) - Rated 26 Dec 2013
90 76% Annie Hall (1977) - Rated 26 Dec 2013
85 55% Brazil (1985) - Rated 26 Dec 2013
85 55% Mean Girls (2004) - Rated 22 Apr 2013
95 92% Mulholland Drive (1999) - Rated 22 Apr 2013
80 34% Equilibrium (2002) - Rated 22 Apr 2013
90 76% Talk to Her (2002) - Rated 22 Apr 2013
90 76% I'm Not There (2007) - Rated 22 Apr 2013