madeleinemck

madeleinemck
Flick Fan - 78 Film Ratings
Member Since: 12 May 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 8% Titicut Follies (1967) - Rated 12 May 2015
90 59% The Grapes of Wrath (1940) - Rated 12 May 2015
88 45% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 12 May 2015
94 84% The Lion King (1994) - Rated 12 May 2015
84 18% Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Rated 12 May 2015
92 67% Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Rated 12 May 2015
97 98% Brokeback Mountain (2005) - Rated 12 May 2015
94 84% Beauty and the Beast (1991) - Rated 12 May 2015
75 8% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 12 May 2015
89 56% Doubt (2008) - Rated 12 May 2015