margokudrya

margokudrya
Movie Buff - 105 Film Ratings
Member Since: 31 Jan 2022
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

99 90% American Beauty (1999) - Rated 03 Feb 2022
10 0% Sex House (2012) - Rated 03 Feb 2022
90 37% Wag the Dog (1997) - Rated 01 Feb 2022
90 37% Groundhog Day (1993) - Rated 01 Feb 2022
95 68% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 01 Feb 2022
90 37% Grave of the Fireflies (1988) - Rated 01 Feb 2022
95 68% Léon: The Professional (1994) - Rated 01 Feb 2022
90 37% Julie & Julia (2009) - Rated 01 Feb 2022
98 85% Le Prénom (2012) - Rated 01 Feb 2022
85 19% Across the Universe (2007) - Rated 31 Jan 2022