MectK

mectk
Film Freak - 610 Film Ratings
Member Since: 13 Apr 2015
Location: Turkey
Bio: What doesnt kill you makes stranger you.

more Recent Ratings

90 69% Police Academy: Mission to Moscow (1994) - Rated 21 Apr 2015
88 33% Hellboy II: The Golden Army (2008) - Rated 21 Apr 2015
90 69% Madagascar 3: Europe's Most Wanted (2012) - Rated 21 Apr 2015
89 47% The Yes Men (2003) - Rated 21 Apr 2015
81 10% The Hills Have Eyes (2006) - Rated 21 Apr 2015
90 69% The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor (2008) - Rated 21 Apr 2015
90 69% Alexander (2004) - Rated 21 Apr 2015
93 86% Kolpaçino (2009) - Rated 21 Apr 2015
89 47% Grindhouse (2007) - Rated 21 Apr 2015
90 69% Conspiracy Theory (1997) - Rated 21 Apr 2015