MikaDuga

mikaduga
Movie Buff - 206 Film Ratings
Member Since: 23 Nov 2018
Location: UK

more Recent Ratings

Check out MikaDuga's...

100 88% The Taste of Others (2000) - Rated 23 Nov 2018
95 75% Parlez-moi de la pluie (2008) - Rated 23 Nov 2018
100 88% Le sens de la fête (2017) - Rated 23 Nov 2018
100 88% Place publique (2018) - Rated 23 Nov 2018
1% RRRrrrr!!! (2004) - Rated 23 Nov 2018
80 40% La Vie en rose (2007) - Rated 23 Nov 2018
80 40% Mesrine: Public Enemy #1 (2008) - Rated 23 Nov 2018
100 88% My Afternoons with Margueritte (2010) - Rated 23 Nov 2018
100 88% Saint Amour (2016) - Rated 23 Nov 2018
100 88% Bridget Jones's Diary (2001) - Rated 23 Nov 2018