miractunc
Recent Ratings
Check out miractunc's...
75 65% | All Quiet on the Western Front (2022) - Rated 25 Dec 2022 |
75 65% | Don't Look Up (2021) - Rated 25 Dec 2022 |
68 56% | The Power of the Dog (2021) - Rated 25 Dec 2022 |
85 83% | The Killing of a Sacred Deer (2017) - Rated 25 Dec 2022 |
80 80% | Parasite (2019) - Rated 25 Dec 2022 |
85 83% | Joker (2019) - Rated 25 Dec 2022 |
60 35% | Tenet (2020) - Rated 25 Dec 2022 |
60 35% | The Hateful Eight (2015) - Rated 25 Dec 2022 |
85 83% | Knives Out (2019) - Rated 25 Dec 2022 |
90 96% | The Godfather: Part II (1974) - Rated 25 Dec 2022 |