Nina_2014

nina2014
Film Freak - 652 Film Ratings
Member Since: 20 Oct 2014

more Recent Ratings

Check out Nina_2014's...

79 52% The Professor and the Madman (2019) - Rated 05 Jan 2021
65 10% Greyhound (2020) - Rated 01 Jan 2021
80 62% Les Misérables (1998) - Rated 22 Dec 2020
95 97% Choke (2008) - Rated 14 Sep 2020
80 62% Darkest Hour (2017) - Rated 07 Sep 2020
80 62% Jim Gaffigan: Mr. Universe (2012) - Rated 19 Aug 2020
95 97% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 19 Aug 2020
85 79% Hannah Arendt (2012) - Rated 08 Aug 2020
78 45% Green Book (2018) - Rated 31 Jul 2020
75 29% Moana (2016) - Rated 26 Jul 2020