Niyazi
Bio: Like reading and watching
Recent Ratings
Check out Niyazi's...
80 53% | The Square (2017) - Rated 29 Jun 2023 |
40 2% | Everything Everywhere All at Once (2022) - Rated 16 Apr 2023 |
50 4% | Drive My Car (2021) - Rated 16 Oct 2022 |
90 84% | True Detective (2014) - Rated 01 May 2022 |
50 4% | Most Dangerous Game (2020) - Rated 30 Apr 2022 |
70 20% | All the Old Knives (2022) - Rated 29 Apr 2022 |
10 0% | Titane (2021) - Rated 23 Apr 2022 |
80 53% | Shoplifters (2018) - Rated 23 Apr 2022 |
80 53% | The Batman (2022) - Rated 07 Apr 2022 |
0 0% | Deep Water (2022) - Rated 07 Apr 2022 |