oguzhanyagiz

oguzhanyagiz
Movie Buff - 382 Film Ratings
Member Since: 09 Feb 2019
Location: Bursa, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

69 10% The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 23 Sep 2023
71 16% Margin Call (2011) - Rated 05 Aug 2022
74 23% Djam (2017) - Rated 03 Oct 2021
69 10% Suspiria (2018) - Rated 03 Oct 2021
80 67% The Lighthouse (2019) - Rated 26 Sep 2021
78 46% Midsommar (2019) - Rated 26 Sep 2021
75 27% Unorthodox (2020) - Rated 28 Apr 2020
69 10% Memories of the Wind (2015) - Rated 28 Apr 2020
78 46% Hvalfjörður (2013) - Rated 19 Apr 2020
85 87% Cesare deve morire (2012) - Rated 19 Apr 2020