paulvelasco

paulvelasco
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 26 Nov 2017
Location: Philippines

more Recent Ratings

Check out paulvelasco's...

100 0% 28 Weeks Later... (2007) - Rated 26 Nov 2017
80 0% Cabin Fever (2002) - Rated 26 Nov 2017
100 0% Rick and Morty (2013) - Rated 26 Nov 2017
70 0% Red State (2011) - Rated 26 Nov 2017
100 0% Eastern Promises (2007) - Rated 26 Nov 2017
90 0% Dawn of the Dead (2004) - Rated 26 Nov 2017
100 0% Misery (1990) - Rated 26 Nov 2017
80 0% Inception (2010) - Rated 26 Nov 2017
100 0% The Texas Chainsaw Massacre (1974) - Rated 26 Nov 2017
80 0% Kingsman: The Secret Service (2015) - Rated 26 Nov 2017