PhobiaTwirl

phobiatwirl
Movie Buff - 194 Film Ratings
Member Since: 26 Oct 2022
Location: South Korea

more Recent Ratings

86% The World According to Garp (1982) - Rated 09 Dec 2024
41% Mothers' Instinct (2024) - Rated 02 Dec 2024
41% Fractured (2019) - Rated 01 Dec 2024
41% Gran Turismo (2023) - Rated 30 Nov 2024
86% Tucker & Dale vs Evil (2010) - Rated 03 Nov 2024
41% Rolling Thunder (1977) - Rated 23 Oct 2024
4% Weekend at Bernie's (1989) - Rated 04 Oct 2024
41% SEAL Team (2017) - Rated 04 Oct 2024
41% What Is a Woman? (2022) - Rated 21 Sep 2024
4% Officer Black Belt (2024) - Rated 21 Sep 2024