Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
rshefton

Flick Fan - 99 Film Ratings

Member Since: Sep 19, 2020

Location: New Zealand

more Recent Ratings
Check out rshefton's...
93 60% The Nevers (2021) - May 13, 2021
81 3% Modern Love (2019) - Apr 10, 2021
100 95% Promising Young Woman (2020) - Jan 09, 2021
99 89% Babyteeth (2020) - Oct 30, 2020
99 89% The Trial of the Chicago 7 (2020) - Oct 04, 2020
79 0% 10 Cloverfield Lane (2016) - Sep 19, 2020
92 48% Blade Runner 2049 (2017) - Sep 19, 2020
94 69% Blade Runner (1982) - Sep 19, 2020
95 73% I May Destroy You (2020) - Sep 19, 2020
100 95% Cosmos (1980) - Sep 19, 2020