r.stclair

rstclair
Movie Buff - 105 Film Ratings
Member Since: 26 May 2016
Location: Turkey

more Recent Ratings

Check out r.stclair's...

80 39% Blow-Up (1966) - Rated 11 Jul 2016
85 60% Before Sunrise (1995) - Rated 11 Jul 2016
90 83% Before Sunset (2004) - Rated 11 Jul 2016
85 60% Breakfast at Tiffany's (1961) - Rated 11 Jul 2016
85 60% Chungking Express (1994) - Rated 11 Jul 2016
80 39% The Graduate (1967) - Rated 26 Jun 2016
90 83% Zootopia (2016) - Rated 25 Jun 2016
80 39% Ghostbusters (1984) - Rated 25 Jun 2016
85 60% The Lobster (2015) - Rated 25 Jun 2016
90 83% 30 Rock (2006) - Rated 29 May 2016