ruinashiro

ruinashiro
Movie Buff - 287 Film Ratings
Member Since: 11 Aug 2022
Location: Tokyo, NA, Japan
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

45 11% Beyond the Mat (1999) - Rated 19 Aug 2022
70 28% Knives Out (2019) - Rated 19 Aug 2022
82 47% Uncut Gems (2019) - Rated 19 Aug 2022
84 52% Tropic Thunder (2008) - Rated 19 Aug 2022
69 24% The Player (1992) - Rated 19 Aug 2022
89 68% The Terminator (1984) - Rated 19 Aug 2022
84 52% Split Second (1992) - Rated 19 Aug 2022
82 47% Hard Target (1993) - Rated 19 Aug 2022
88 61% Year of the Comet (1992) - Rated 19 Aug 2022
79 35% Candyman (1992) - Rated 19 Aug 2022