Saeed Talaie
Recent Ratings
Check out Saeed Talaie's...
56 45% | The Mummy Returns (2001) - Rated 21 Nov 2013 |
5 3% | Slumdog Millionaire (2008) - Rated 21 Nov 2013 |
69 58% | Sweet November (2001) - Rated 21 Nov 2013 |
78 77% | Notting Hill (1999) - Rated 21 Nov 2013 |
33 26% | Babel (2006) - Rated 21 Nov 2013 |
26 20% | The Amazing Spider-Man (2012) - Rated 21 Nov 2013 |
81 83% | Collateral (2004) - Rated 21 Nov 2013 |
72 66% | The Matrix Reloaded (2003) - Rated 21 Nov 2013 |
50 40% | The Devil's Advocate (1997) - Rated 21 Nov 2013 |
28 22% | Showgirls (1995) - Rated 21 Nov 2013 |