We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings

serenade

serenade width="100" height="113"

Movie Buff - 229 Film Ratings

Member Since: Nov 10, 2019

Location: USA

Age: 21

more Recent Ratings

Check out serenade's...

80 56% The Manchurian Candidate (1962) - Sep 04, 2022
85 72% Speed (1994) - Aug 28, 2022
75 39% Goodnight Mommy (2015) - Aug 08, 2022
85 72% A Tale of Two Sisters (2003) - Aug 06, 2022
85 72% Last Tango in Paris (1972) - May 29, 2022
75 39% As Above, So Below (2014) - Apr 16, 2022
80 56% Soylent Green (1973) - Dec 25, 2021
85 72% Falling Down (1993) - Dec 21, 2021
80 56% American Psycho (2000) - Dec 21, 2021
90 85% The Truman Show (1998) - Oct 21, 2021