sheric62
Bio: Computer programmer, married, Southern gal, crazy cat lady
Like: romantic comedies, classic films, science fiction/fantasy
Recent Ratings
Check out sheric62's...
98 68% | Being There (1979) - Rated 19 May 2017 |
98 68% | The Awful Truth (1937) - Rated 19 May 2017 |
98 68% | An American Werewolf in London (1981) - Rated 19 May 2017 |
98 68% | Amadeus (1984) - Rated 19 May 2017 |
96 29% | Airplane! (1980) - Rated 19 May 2017 |
96 29% | An Affair to Remember (1957) - Rated 19 May 2017 |
98 68% | Adam's Rib (1949) - Rated 19 May 2017 |
98 68% | On the Waterfront (1954) - Rated 19 May 2017 |
97 41% | Back to the Future (1985) - Rated 19 May 2017 |
99 93% | The Apartment (1960) - Rated 19 May 2017 |