slowdance3

slowdance3
Movie Buff - 305 Film Ratings
Member Since: 30 Jun 2019
Location: Italy
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Watching flickers

more Recent Ratings

72 61% Goodbye Dragon Inn (2003) - Rated 03 Oct 2019
85 84% Inglourious Basterds (2009) - Rated 03 Oct 2019
66 49% Ad Astra (2019) - Rated 03 Oct 2019
55 23% Mean Streets (1973) - Rated 03 Oct 2019
69 52% Climax (2018) - Rated 03 Oct 2019
58 30% Luz (2018) - Rated 03 Oct 2019
91 93% Taxi Driver (1976) - Rated 03 Oct 2019
60 35% Night Train (1959) - Rated 31 Jul 2019
72 61% The Killing of a Chinese Bookie (1976) - Rated 31 Jul 2019
59 31% Midnight Run (1988) - Rated 31 Jul 2019