terzi34
Recent Ratings
Check out terzi34's...
70 51% | The Broken Circle Breakdown (2012) - Rated 29 Nov 2024 |
75 64% | Perfect Days (2023) - Rated 29 Nov 2024 |
72 58% | The Celebration (1998) - Rated 29 Nov 2024 |
63 33% | Poor Things (2023) - Rated 17 Feb 2024 |
70 51% | The Teachers' Lounge (2023) - Rated 17 Feb 2024 |
77 70% | Anatomy of a Fall (2023) - Rated 28 Dec 2023 |
72 58% | Hayat (2023) - Rated 28 Dec 2023 |
55 14% | The Boy and the Heron (2023) - Rated 28 Oct 2023 |
70 51% | Kar ve Ayı (2022) - Rated 28 Oct 2023 |
60 24% | About Dry Grasses (2023) - Rated 30 Sep 2023 |