therealacc

therealacc
Celluloid Junkie - 3986 Film Ratings
Member Since: 14 Feb 2022
Location: Flower Mound, TX, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 63% Moon Knight (2022) - Rated 16 Sep 2022
13 3% Alvin and the Chipmunks: Chipwrecked (2011) - Rated 15 Sep 2022
1% Puppet Master (1989) - Rated 11 Sep 2022
66 65% A Series of Unfortunate Events (2017) - Rated 10 Sep 2022
17 6% Racing Stripes (2005) - Rated 10 Sep 2022
59 50% Obi-Wan Kenobi (2022) - Rated 09 Sep 2022
70 71% Arcane (2021) - Rated 09 Sep 2022
74 80% Justice League: Doom (2012) - Rated 07 Sep 2022
16 5% Cruel Intentions 2 (2000) - Rated 07 Sep 2022
19 7% Charlie St. Cloud (2010) - Rated 07 Sep 2022