Tlon7

tlon7
Flick Fan - 63 Film Ratings
Member Since: 25 Dec 2021
Location: philadelphia, pa, USA

more Recent Ratings

88 79% Inside Llewyn Davis (2013) - Rated 25 Dec 2021
78 26% The Trial of the Chicago 7 (2020) - Rated 25 Dec 2021
85 69% Smoke (1995) - Rated 25 Dec 2021
80 37% The Last Dance (2020) - Rated 25 Dec 2021
75 20% Poltergeist (2015) - Rated 25 Dec 2021
82 53% Under Fire (1983) - Rated 25 Dec 2021
78 26% A Futile and Stupid Gesture (2018) - Rated 25 Dec 2021
70 13% The Kids Are All Right (2010) - Rated 25 Dec 2021
80 37% Treme (2010) - Rated 25 Dec 2021
55 2% Dead Poets Society (1989) - Rated 25 Dec 2021