ulashancer

ulashancer
Movie Buff - 378 Film Ratings
Member Since: 17 Jan 2019
Location: Turkey

more Recent Ratings

84 90% Drive My Car (2021) - Rated 26 Feb 2024
85 93% Monster (2023) - Rated 26 Feb 2024
80 57% Soul (2020) - Rated 25 Jan 2022
83 86% Pickpocket (1959) - Rated 24 Jan 2022
81 68% Dune (2021) - Rated 24 Dec 2021
82 78% Sideways (2004) - Rated 25 Sep 2021
82 78% Reservoir Dogs (1992) - Rated 19 Sep 2021
82 78% Betty Blue (1986) - Rated 19 Sep 2021
80 57% The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Rated 16 Aug 2021
78 45% Were Dengê Min (2014) - Rated 04 Jun 2021