victro

victro
Movie Buff - 294 Film Ratings
Member Since: 04 May 2015
Location: Recife, Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Follow me on twitter slash username

more Recent Ratings

85 77% Spider-Man: Homecoming (2017) - Rated 10 Jul 2017
99 97% Wonder Woman (2017) - Rated 05 Jun 2017
90 93% Get Out (2017) - Rated 14 May 2017
100 98% Friends (1994) - Rated 07 May 2017
88 86% Colossal (2017) - Rated 07 May 2017
100 98% Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Rated 01 May 2017
100 98% Guardians of the Galaxy (2015) - Rated 01 May 2017
90 93% A Dog's Purpose (2017) - Rated 22 Apr 2017
80 66% The 9th Life of Louis Drax (2016) - Rated 16 Apr 2017
92 95% Logan (2017) - Rated 15 Apr 2017