Wiz4rd
Recent Ratings
Check out Wiz4rd's...
100 94% | Braveheart (1995) - Rated 15 Jul 2015 |
90 79% | Sleeping with the Enemy (1991) - Rated 15 Jul 2015 |
90 79% | Erin Brockovich (2000) - Rated 15 Jul 2015 |
0 4% | Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 15 Jul 2015 |
90 79% | The Green Mile (1999) - Rated 15 Jul 2015 |
90 79% | Fargo (1996) - Rated 15 Jul 2015 |
50 16% | Ghost Rider (2007) - Rated 15 Jul 2015 |
50 16% | Hot Tub Time Machine (2010) - Rated 15 Jul 2015 |
75 50% | Miss Congeniality (2000) - Rated 15 Jul 2015 |
100 94% | Stand by Me (1986) - Rated 15 Jul 2015 |