yabcok

yabcok
Movie Buff - 273 Film Ratings
Member Since: 25 Oct 2015
Location: Poland

more Recent Ratings

80 48% Legion (2017) - Rated 10 Mar 2021
95 97% GLOW (2017) - Rated 10 Mar 2021
85 66% The Queen's Gambit (2020) - Rated 09 Mar 2021
95 97% The Witcher (2019) - Rated 09 Mar 2021
90 85% The Good Place (2016) - Rated 09 Mar 2021
75 34% Ozark (2017) - Rated 09 Mar 2021
95 97% Big Mouth (2017) - Rated 09 Mar 2021
95 97% Sex Education (2019) - Rated 09 Mar 2021
90 85% What We Do in the Shadows (2019) - Rated 09 Mar 2021
90 85% Tales from the Loop (2020) - Rated 09 Mar 2021