yusufklks

yusufklks
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 01 Jun 2021
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 77% Call Me by Your Name (2017) - Rated 29 Jun 2021
72 68% Death Proof (2007) - Rated 01 Jun 2021
"Tarantino'nun en hakkı yenilen işlerinden birisi. İlk yarısı vasat olsa da ikinci yarısı inanılmaz keyifli. Kurt Russell'ın karizması da ayrı bir iyi be..."
70 59% Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Rated 01 Jun 2021
"Serideki keyifli işlerden."
60 45% Chappie (2015) - Rated 01 Jun 2021
"Büyük potansiyel vadeden, ama çok feci tökezleyen bir yapım. Neil Blomkamp yönetmen olarak başarılı olsa da, yazarlık konusunda aynı övgüleri yapamam maalesef..."
86 86% Batman Begins (2005) - Rated 01 Jun 2021
"Christopher Nolan'ın gerçek anlamda blockbuster işlere atıldığı ilk film. Orijin hikayesi olarak en iyi süper kahraman filmlerinden birisi. Kahverengi renk tonu, Hans Zimmer'ın efsane parçaları ve epik sahneler ile bayılarak izledeğim harika bir yapım."
15 13% Suicide Squad (2016) - Rated 01 Jun 2021
"Hayır."
4% The Last Airbender (2010) - Rated 01 Jun 2021
"Tarihin en kötü filmi desem sarı Türk komedilerine hakaret olur mu?"
50 31% Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) - Rated 01 Jun 2021
"Dünyanın en büyük balonu, bir güzel patladı."
20 22% Evil Dead II (1987) - Rated 01 Jun 2021
"Dünyanın en overrated serisinin, en overrated filmi. Her yönüyle kotu olduğunu düşünürüm ve neden bu kadar sevildiğini anlamakta güçlük çekerim."
60 45% The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) - Rated 01 Jun 2021
"İlk Hobbit'in, eksiklerine rağmen başarılı bir yapım olduğunu düşünsem de, bu filmde perde aralandı ve Peter Jackson'ın donu gözüktü..."