zaynop

zaynop
Flick Fan - 52 Film Ratings
Member Since: 24 Jan 2018

more Recent Ratings

90 84% The Tatami Galaxy (2010) - Rated 29 Jul 2019
25 2% Titanic (1997) - Rated 10 Nov 2018
95 95% Toni Erdmann (2016) - Rated 10 Nov 2018
80 46% American Honey (2016) - Rated 10 Nov 2018
75 23% Moonlight (2016) - Rated 10 Nov 2018
85 74% Cheburashka (1972) - Rated 10 Nov 2018
95 95% I Am Twenty (1967) - Rated 10 Nov 2018
65 12% Cloud Atlas (2012) - Rated 10 Nov 2018
85 74% Memories of Murder (2003) - Rated 10 Mar 2018
75 23% Talk to Her (2002) - Rated 10 Mar 2018