zinderud
Recent Ratings
Check out zinderud's...
66 32% | Once (2007) - Rated 08 Jun 2016 |
7 0% | Chicago (2002) - Rated 08 Jun 2016 |
40 6% | Prisoners (2013) - Rated 08 Jun 2016 |
60 25% | Gravity (2013) - Rated 08 Jun 2016 |
80 58% | Trance (2013) - Rated 08 Jun 2016 |
60 25% | Easy Money II (2012) - Rated 08 Jun 2016 |
80 58% | Django Unchained (2012) - Rated 08 Jun 2016 |
40 6% | Skyfall (2012) - Rated 08 Jun 2016 |
80 58% | The Dark Knight Rises (2012) - Rated 08 Jun 2016 |
80 58% | Juan de Los Muertos (2011) - Rated 08 Jun 2016 |