zkblgc

zkblgc
Movie Buff - 318 Film Ratings
Member Since: 01 Jan 2015
Location: istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 63% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 23 Oct 2016
88 78% The Great Beauty (2013) - Rated 23 Oct 2016
87 74% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 23 Oct 2016
82 47% Gangs of New York (2002) - Rated 08 Feb 2015
85 63% Mud (2013) - Rated 08 Feb 2015
87 74% Nightcrawler (2014) - Rated 01 Feb 2015
83 52% Bana Masal Anlatma (2015) - Rated 01 Feb 2015
86 69% The Conjuring (2013) - Rated 11 Jan 2015
84 58% Dallas Buyers Club (2013) - Rated 11 Jan 2015
88 78% The Matrix (1999) - Rated 10 Jan 2015