Chadathin

chadathin
Flick Fan - 45 Film Ratings
Member Since: 22 Jul 2012
Location: Indianapolis, Indiana, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 70% The Sixth Sense (1999) - Rated 23 Jul 2012
10 17% Resident Evil (2002) - Rated 23 Jul 2012
20 25% Deep Impact (1998) - Rated 23 Jul 2012
10 17% The Blue Lagoon (1980) - Rated 23 Jul 2012
70 70% Jerry Maguire (1996) - Rated 23 Jul 2012
40 31% Die Hard (1988) - Rated 23 Jul 2012
8% George of the Jungle (1997) - Rated 23 Jul 2012
80 84% Toy Story (1995) - Rated 23 Jul 2012
45 36% Mission: Impossible 2 (2000) - Rated 23 Jul 2012
65 55% Edward Scissorhands (1990) - Rated 23 Jul 2012