![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Kezman | |
![]() |
Film Freak - 734 Films Ranked
Member Since: Dec 17, 2008
Location: Lisboa, Lisboa, Portugal
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | Drive (2011) - Dec 18, 2011 |
| 90 | Jackie Brown (1997) - Jan 03, 2011 |
| 60 | Goal! (2005) - Jan 03, 2011 |
| 75 | The Expendables (2010) - Jan 03, 2011 |
| 90 | Rain Man (1988) - Jan 03, 2011 |
| 90 | 12 Angry Men (1957) - Jan 03, 2011 |
| 70 | Step Brothers (2008) - Jan 03, 2011 |
| 80 | New York, I Love You (2009) - Jan 03, 2011 |
| 75 | Madagascar: Escape 2 Africa (2008) - Jan 03, 2011 |
| 70 | Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009) - Jan 03, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |