![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Nanera | |
![]() |
Movie Buff - 242 Films Ranked
Member Since: Jan 29, 2009
|
|
Message Sent!
| |

| 89 | Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011) - Dec 22, 2011 |
| 68 | Megamind (2010) - Oct 19, 2011 |
| 78 | Primer (2004) - Oct 19, 2011 |
| 82 | The Secret of Kells (2009) - Oct 09, 2011 |
| 78 | Napoleon Dynamite (2004) - Oct 08, 2011 |
| 87 | Bunraku (2010) - Oct 08, 2011 |
| 65 | A Serious Man (2009) - Nov 25, 2010 |
| 72 | Collapse (2009) - Nov 25, 2010 |
| 79 | Schindler's List (1993) - Nov 16, 2010 |
| 87 | Shutter Island (2010) - Nov 16, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |