![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Spinal | |
![]() |
Film Freak - 529 Films Ranked
Member Since: Apr 8, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
Bio: No information
| |

| 80 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 73 | The Abyss (1989) - Aug 13, 2007 |
| 81 | Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Amadeus (1984) - Aug 13, 2007 |
| 93 | Amélie (2001) - Aug 13, 2007 |
| 71 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 31 | American Pie (1999) - Aug 13, 2007 |
| 11 | American Psycho (2000) - Aug 13, 2007 |
| 48 | American Splendor (2003) - Aug 13, 2007 |
| 46 | Amistad (1997) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |